Česká republikaSlovensko

Podpatěnka na ostruhu Dr. Grepl Memory Soft

Podpatěnka na ostruhu Dr. Grepl Memory Soft
  • Značka: Dr. Grepl
  • Kód zboží: 118-4,/2
  • Dostupnost: 10 ks skladem
  • Cena:
    103 Kč
    (85,12 Kč bez DPH 21%)
  • Přidat do seznamu přání

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Protiostruhová podpatěnka kombinuje vlastnosti pružných paměťových materiálů o různém shore - tvrdosti. Zatímco základní konstrukce podpatěnky je z pevnějšího, ale pružného materiálu, který pomáhá udržet potřebnou výšku i u osob s vyšší tělesnou hmotností, druhá vpasovaná část je tvořená měkkým a dobře tvarovatelným materiálem MEMORY s pamětí, který dostává patní ostruhu do příjemného lůžka.

Ostruha tak není vystavena dotyku s podložkou, jejíž kontakt bývá bolestivý, ale naopak výborná paměť softového materiálu eliminuje nežádoucí kontakt s vnitřní, zpravidla tvrdou stélkou v obuvi. Materiály jsou upraveny protipachovou úpravou a vrchní část je překryta kvalitní usní.Výhodou je rovněž asymetrický klín ve spodní části podpatěnky, který dovoluje patní ostruhu přesně chránit v místě výskytu symetricky stavěné části podpatěnky.

Pokud je výskyt patní ostruhy asymetrický, tak se podpatěnka jednoduše v obuvi v pravé a levé botě přehodí.Zdravotnický prostředek, nesterilní, bez měřící funkce.Doporučujeme její užití při protiostruhové léčbě.

Nový dotaz