Česká republikaSlovensko

Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový

Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Set pro korekci prstů ZBCH 4 - béžový
 • Značka: ZBCH
 • Kód zboží: 96-KOREKCE-SET
 • Dostupnost: 1 ks skladem
 • Cena:
  410 Kč/7 ks = 59 Kč/ks
  (338,84 Kč bez DPH 21%)

Sada 4 podologických produktů: Obsahuje komplexní set pro terapií bolavých vbočených palců. Hýčkejte svá chodidla s našimi pečlivě vybranými chrániči na vbočené palce, korektory na vbočené palce a oddělovači vbočených palců prémiové kvality. Vyznačují se prvotřídním designem pro optimální úlevu od vbočených palců. Poskytuje maximální úlevu od bolesti: Noste korektory na vbočený palec každý den a bude překvapeni úlevou. Napomáhají narovnání palce a vrátí ho do přirozené polohy, čímž ho korigují.

Vyrobeno z kvalitních materiálů: Náš set vám poskytuje špičkové výrobky pro maximální úlevu. Při výrobě našich produktů používáme špičkové materiály. Gelové dílky jsou vyrobeny ze 100 % lékařského silikonu pro měkký pocit a dokonalé přizpůsobení. Lze nosit v obuvi: Všechny 3 kusy lze nosit diskrétně pod punčochami i v botách. Nemusíte se obávat o svůj vzhled a můžete zároveň napomoci bolestivým vbočeným palcům. Stačí je jen navléknout a začít válet!

V místě vbočeného palce a přes nártní kůstky je jeden pár návleků na úlevu od vbočeného palce opatřen gelovou podložkou. Tím je zajištěno, že váš vbočený palec bude řádně chráněn a tření o boty nepoškodí kožní tkáň v dané oblasti. Podložka pod metatarzální kosti je dalším bonusem pro větší pohodlí. Součástí pouzdra na vbočený palec je také gelový oddělovač prstů, distanční podložka, rozpěrka mezi prvním a druhým prstem, která správně vyrovnává palec a zabraňuje pokračování tvorby vbočeného palce.

Stačí je navléknout pod punčochy a užívat si pohodlí po celý den.

Gelové oddělovače prstů (2 páry):

Tyto korektory vbočeného palce poskytují vynikající tlumení a polstrování, které zabraňuje tření, ale jsou dostatečně tenké, aby se vešly do běžné každodenní obuvi. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinnou úlevu od vbočeného palce, oddělí 1. a 2. prst pro správné vyrovnání a jeden pár také odpruží oblast vbočeného palce. Pomáhá oddělit překrývající se prsty.

Pásek pro velké prsty:

Tento řemínek na vbočený palec je navržen tak, aby trénoval ohebnost palce a upravoval jeho polohu. Tato položka je vyrobena z elastických pásků, je pohodlná a snadno se používá. Řemínek na palec u nohy je skvělý pro posílení svalů, které udržují palec u nohy rovně tím, že snižují tlak na klouby. Je prokázáno, že posilování některých svalů chodidla a provádění cviků povede ke korekci vbočeného palce. Každodenní cvičení s touto pomůckou přinese obrovský rozdíl.

Parametry
Univerzální velikost✓ Ano
Balení7 ks

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz