Česká republikaSlovensko

Respirátor (respirační rouška) Improve FFP2 na 12 dnů - černý

Respirátor (respirační rouška) Improve FFP2 na 12 dnů - černý
  • Respirátor (respirační rouška) Improve FFP2 na 12 dnů - černý
  • Respirátor (respirační rouška) Improve FFP2 na 12 dnů - černý
  • Značka: Improve
  • Kód zboží: KN95M/CER

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Respirační rouška je normy KN95, což odpovídá evropské třídě ochrany FFP2 a americké N95. Rouška je vhodná jako ochrana proti virům a bakteriím - jedna rouška obsahuje 4 filtry FFP2! Každý filtr vydrží po dobu tří dní, jedno balení je tedy na 12 dnů. Cenově je tak násobně výhodnější než jednorázové respirátory.

Cena za 1 ks respirátoru (na 12 dnů). Velikost pro dospělé: M (menší obličej) a L (větší obličej). Pro děti: XS (3-6 let), S (7-12 let). Dostupné jen kompletní balení roušky s filtry, náhradní filtry jsou bohužel vyprodané.

Certifikovaná respirační rouška je normy KN95 (odpovídající třídě ochrany FFP2). Ochranná norma KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany!

Certifikována evropskou institucí ISET S.r.l, certifikace CE. Rouška s tímto ochranným filtrem zachycuje viry, aerosoly, prachové a smogové částice či pyl. Tato rouška třídy FFP2 zachytí až 98% virů - běžná textilní či chirurgická rouška však nikoliv! Splňuje požadavky NIOSH 42 CFR 84 N95 s filtrační účinností nejméně 95%. TC-84A-4271. Vysoce kvalitní filtrační média s pokročilými staticky nabitými mikrovlákny pomáhají usnadnit výdech a nádech, čímž zvyšují pohodlí.

Slouží jako ochrana před viry, mlhou, smogem, prachem, bakteriemi, znečištěním ovzduší, alergeny a vlhkostí.

Třída ochrany: KN95 = N95 = FFP2

Míra filtrování: ≥95-98%

Datum výroby: 2020/03

Balení obsahuje 4 filtry (každý filtr je možno používat 3 dny). Jedno balení vydrží tedy 12 dní.

Správné nasazení masky

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

Dezinfekce masky

Po použití doporučujeme masku dezinfikovat.

Vyvařování: jde o jednu z nejstarších lidstvu známých metod sterilizace, která je navíc široce dostupná.

Dezinfekce teplem: horkou párou nebo v mikrovlnce (v případě respirátorů bez kovových částí; dle výkonu 3-5 minut; je třeba napřed navlhčit vodou například rozprašovačem; je nutné mít pod dohledem, aby nedošlo ke vzplanutí).

Dezinfekce UV zářením: Kdo má UV lampu, popř. takzvané horské sluníčko, může osvítit z každé strany tři minuty.

Chemická dezinfekce: Použít vhodný dezinfekční prostředek, nechat oschnout.

Pasterizace: suchý ohřev při teplotě 60-70 °C po dobu několika desítek minut. Je třeba dodržet uvedené teplotní rozmezí, spodní hranice je důležitá pro likvidaci viru, horní zase snižuje riziko vznícení materiálu.

Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit bez udání důvodu ve 14-ti denní lhůtě ani vrátit k výměně velikosti.

Min. trvanlivost do: 18.3.2023

Výška a šířka masky je uvedena ve velikostní tabulce níže. Všeobecně pro dospělé muže je vhodná velikost L, pro dospělé ženy velikost M.

Parametry
Třída ochranyFFP2

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz