Česká republikaSlovensko

Reflexní oděvy

Reflexní oděvy zvyšují viditelnost každého pracovníka. Důležité je být viděn. Nabízíme Vám reflexní bundy, kalhoty, vesty, trička, polokošile, zateplené, nezateplené, nepromokavé atd.

Reflexní oděvy jsou ve svítivě žluté nebo oranžové barvě, které jsou doplněny reflexními doplňky, některé od společnosti 3M, specialisty na reflexní doplňky.

Reflexní oděvy najdou své uplatnění především ve stavebnictví, výrobním průmyslu, skladech, dopravě, letištích a všude tam, kde je zvýšené riziko, spolehlivě zaručí to, že budete viděn. Námi nabízené pracovní reflexní oděvy splňují evropskou normu EN 471, ochranný oděv s vysokou viditelností.

Reflexní bundy z nabídky eshopu Korus jsou z velmi kvalitních materiálů a moderního střihu a různých provedeních, do pasu, prodloužené, nepromokavé s teflonovou úpravou. Mají praktické kapsy.

Reflexní kalhoty do pasu, s laclem v reflexními proužky. Jsou vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru. Nepromokavá úprava.

Reflexní vesta by neměla chybět na žádném pracovišti, nejsnadnější způsob ochrany, možné využití i jako povinná výbava pro každého řidiče. V nabídce naleznete i reflexní vestu ze síťoviny.

Reflexní trička a reflexní polokošile, výstražný oděv pro každé pracoviště. Jsou velmi lehké, praktické a v moderním střihu. Jako vhodný doplněk nabízíme reflexní čepici s kšiltem a praktickou reflexní pásku na ruku ve svítivě žluté barvě, vhodné i pro školy a školky.

Nejnovější články