Česká republikaSlovensko

Ponožky se stříbrem Batac Operator Merino - bílé

Ponožky se stříbrem Batac Operator Merino - bílé
  • Ponožky se stříbrem Batac Operator Merino - bílé
  • Značka: Batac
  • Kód zboží: OPMW-00
  • Dostupnost: 3 ks skladem (do vyprodání zásob)
  • Cena:
    177 Kč
    (146 Kč bez DPH)
Tabulka velikostí přímo pro toto zboží
  • Přidat do seznamu přání

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Model Operator Merino Wool byl vyvinut po zkušenostech zákazníků z řad profesionálů, policistů, armádních specialistů záchranářů sportovců, ale i hobby. A to nejen z ČR, ale misí i po těch nejodlehlejších a často velmi náročných místech, kde jsou předpoklady pro funkčnosti a životnosti na té nejvyšší úrovni! Operator Merino Wool obsahuje jak ty samé (osvědčené) vlastnosti modelu Operator, tak nově špičkovou vlnu švýcarské firmy Schoeller v celé spodní části, přes celou špičku a v celé patě. Model Operator Merino Wool byl vyroben o něco vyšší, aby lépe seděl do trekové i jakékoliv vyšší obuvi pro profesionální užití. Je vybaven v celé horní části nad kotníkem aerobotickým zdravotním maximálně komfortním lemem, který je dokonale přilnavý a absolutně neškrtí.

Při výběru velikosti ponožek počítejte s tím, že ponožky mají být stejně dlouhé jako chodidlo, kdežto boty se kupují o trochu větší. Vyzkoušeno: pro boty číslo 42 ponožky velikosti 39-41, pro boty číslo 44 ponožky velikosti 42-43. Uvedené velikosti jsou v metrickém číslování, udávají délku chodidla.

Parametry
Materiál53% bavlna, 23% vlna Merino, 3% siltex, 6% elastan, 15% polyamid
Velikost ponožek (cm)31-32 = EU 46-48
EU velikost46-48
UK velikost11-13

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Ponožky se stříbrem Batac Operator Merino - olivovéPonožky se stříbrem Batac Operator Merino - pískové

Nový dotaz

Štítky

Bílé, Merino, Operator, Batac, Stříbrem, Se, Ponožky