Česká republikaSlovensko

Podpatěnka na ostruhu Dr. Grepl Memory Soft 2 ks - šedá

Podpatěnka na ostruhu Dr. Grepl Memory Soft 2 ks - šedá
 • Podpatěnka na ostruhu Dr. Grepl Memory Soft 2 ks - šedá
 • Značka: Dr. Grepl
 • Kód zboží: 118-4,/2
 • Dostupnost: 7 ks skladem
 • Cena:
  120 Kč 113 Kč (6% sleva)/2 ks = 57 Kč/ks
  sleva platí ještě
  (93,39 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Protiostruhová podpatěnka kombinuje vlastnosti pružných paměťových materiálů o různém shore - tvrdosti. Zatímco základní konstrukce podpatěnky je z pevnějšího, ale pružného materiálu, který pomáhá udržet potřebnou výšku i u osob s vyšší tělesnou hmotností, druhá vpasovaná část je tvořená měkkým a dobře tvarovatelným materiálem MEMORY s pamětí, který dostává patní ostruhu do příjemného lůžka.

Ostruha tak není vystavena dotyku s podložkou, jejíž kontakt bývá bolestivý, ale naopak výborná paměť softového materiálu eliminuje nežádoucí kontakt s vnitřní, zpravidla tvrdou stélkou v obuvi. Materiály jsou upraveny protipachovou úpravou a vrchní část je překryta kvalitní usní.Výhodou je rovněž asymetrický klín ve spodní části podpatěnky, který dovoluje patní ostruhu přesně chránit v místě výskytu symetricky stavěné části podpatěnky.

Pokud je výskyt patní ostruhy asymetrický, tak se podpatěnka jednoduše v obuvi v pravé a levé botě přehodí.Zdravotnický prostředek, nesterilní, bez měřící funkce.Doporučujeme její užití při protiostruhové léčbě.

1 pár = 2 ks.

Parametry
Balení2 ks

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz