Česká republikaSlovensko

Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - béžová

Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - béžová
  • Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - béžová
  • Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - béžová
  • Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - béžová
  • Značka: Pentagon
  • Kód zboží: K16084-03

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

    Můžeme nabídnout toto zboží v jiných barvách:

Univerzální pouzdro na opasek od řecké firmy Pentagon Tactical. Vyrobené z kvalitních materiálů. Kapsa se zapíná na dvoucestný zip umístěný téměř po celém obvodu kapsy.

Uvnitř se na jedné straně nachází síťovaná kapsa s otevřeným vstupem shora a na protilehlé straně jsou našity 3 poutka různé šířky na různé předměty jako například zavírací nůž, multitool, zapalovač, MP3 s jiné.

Kapsu lze nosit upevněnou na opasku vertikálně pomocí 2 opaskových průvleků na zadní straně, nebo také horizontálně pomocí průvleků, které jsou na suchý zip, dají se tedy rozepnout a provléknout vazbou typu MOLLE.

Parametry
Rozměry (cm)15 x 10 x 3,5
Materiál100% polyamid (nylon)
Kapsa na opasek Pentagon Kyvos - černáKapsa na opasek Pentagon Kyvos - multicamKapsa na opasek Pentagon Kyvos - olivováKapsa na opasek Pentagon Kyvos - ranger greenKapsa na opasek Pentagon Kyvos - řecký vzorKapsa na opasek Pentagon Kyvos - šedá

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz