Česká republikaSlovensko

Respirátor s ventilkem Moldex 3405 FFP3 1 ks

Respirátor s ventilkem Moldex 3405 FFP3 1 ks
  • Značka: Moldex
  • Kód zboží: MX3405

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Jeden z nejlepších respirátorů na trhu s ventexovým ventilkem a omyvatelnou silikonovou těsnící linií. Pro vícenásobné použití. Respirátor proti aerosolům, dýmům a mlhám, odpovídající normě ČSN EN 149.

Možno použít i jako prostředek prevence proti virovým nákazám. Omyvatelné těsnící linie a skládaný filtr umožňují tento respirátor používat podstatně déle než běžné respirátory díky větší ploše a tím i větší kapacitě záchytu.

Používání je zároveň mnohem komfortnější, protože dýchací odpor větší plochy filtrace je citelně menší. Těsnicí linie z měkkého termoplastu bez známé alergické reakce navíc zajišťuje těsnost proti obličeji prakticky na úrovni polomasky, a to i za pohybu.

Úroveň ochrany FFP 3: 30 x PEL = třicetinásobek přípustného expozičního limitu - všeobecné hraniční hodnoty – obsahu prachu na pracovišti.

Použití respirátoru FFP 3: Proti zdraví škodlivým a karcinogenním prachům, mlhám a aerosolům na vodní a olejové bázi a zdraví škodlivému a karcinogennímu kouři.

Příklady: FFP 1 + FFP 2 - oxid hliníku, bauxit, borax, cihelný prach, celulóza, cement, uhelný prach, sádra, vápenec, pálená sádra, pyl, portlandský cement, sacharóza, cukr, brzdový prach, oxid vápníku, kaolin, betonový prach, bavlněný prach, žula, seno, olověný prach a kouř, částice kouře ze svařování (ne těžké kovy), silikon, hydroxid sodný, prach ze dřeva (pouze měkká dřeva), kouř oxidu zinku. FFP 3 - keramická vlákna, chromany, chrom, kobalt, nikl, mikroorganismy, radioaktivní a biochemické aktivní aerosoly.

Respirátor musí být vyměněn, jestliže:

• prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno znečištění, pach nebo jiný příznak průniku škodlivin respirátorem

• došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Respirátor musí být uchován v suchém prostředí při teplotách -5 až +40°C.

Univerzální velikost.

Parametry
Třída ochranyFFP3

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz