Expedice zásilek probíhá bez přerušení každý pracovní den. Není možný jen osobní odběr u nás ve skladu a je na výběr méně výdejních míst. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Pluvonin impregnační prostředek 500 ml

Pluvonin impregnační prostředek 500 ml
  • Značka: Ballistol
  • Kód zboží: 1400396

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

Pluvonin je universální impregnační prostředek ve spreji, který nabízí extrémně odolnou ochranu proti vodě, vlhkosti a špíně.

Ošetřuje a impregnuje všechny textilní vlákna a přírodní a broušenou useň. Je vhodný na bundy, anoraky, sportovní oblečení, batohy, stany, markýzy, slunečníky, obuv, Velur atd. Je ideální pro sportovce, lovce, rybáře a všechny, kteří jsou vystaveny měnícím se povětrnostním podmínkám a počasí. Vhodný také pro impregnaci oděvů a obuvi vybavených tzv. klima-membránami typu: All-Tex, Gore-Tex, Sympa-Tex atd.

Využívá speciální NANO technologii! Kde miniaturní NANO částice vytvářejí vysoce účinnou ochrannou síť se samočisticí schopností, aniž by tím byla ovlivněna a narušena prodyšnost a odchod par! Pluvonin obalí všechna vlákna textilie neviditelným ochranným povlakem, který odpuzuje vlhkost, chrání proti UV, je teplotně stabilní a prodyšný! Chrání rovněž proti zašpinění, suchá špína odpadne, mokrá špína se nenasákne, stačí jednoduše otřít vlhkým hadříkem a špína a prach je pryč!

Parametry
Objem (l)0,5

Nový dotaz